“EESTI LOOD”


EESTI LOOD on raamatuprojekt. Selle loomiseks on vaja musketärliku lepet: üks kõigi, kõik ühe eest. Üks teeb raamatu kaanest kaaneni valmis, joonistades ja kirjutades kokku 365 pilti ja lugu. Sellest tuleb kõvade kaantega, korralik album, milles igaks päevaks üks meeleolu loov lugu. On rõõmsaid ja kurbi, naljakaid ja groteskseid. Mõne puhul poleks pilti vajagi. Teise puhul jälle võib jutt olla ülearune. Igatahes on need lood puudutavad ja liigutavad ning ausad pildid eestlastest.

Idee se raamat kokku panna, sündis soovist tänada. Tänada kõiki, kes märkavad. Märkavad ega pea paljuks sellesse panustada. Niiöelda “rahva raamat” mille väljaandmist toetab rahvas. Rahvas, kellele need lood korda lähevad ja kes piltides sinna peidetut näha suudavad. Kõigi toetajate ja märkajate auväärt nimed saavad selle raamatu kaante vahele ning jäävad alati tänuliku autori südamesse.

Selle projekti eelarve on täna 53 tuhat. Homme tõstab keegi kusagil taas ja ülehomme keegi teine omakorda hinda. Seepärast on see viimase aastaga aina kerkinud.

Võta minuga ühendust, kui soovid aidata. Suur tänu!

“Olafi kõrts” illustratsioon piltidega lugude raamatule “EESTI LOOD”

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: