C59


Me koosneme veest ja ainest, mille loob ELU-energia. Selle ettekujutamiseks, mana oma silme ette üks ilus “green apple” mis võib olla vabalt milline tahes su lemmikõun. Kujutle, et sinu käes on žiletiterast õhem lõikeriist, mille käsitsemisel ei jää su osavus alla tomograafile. Sa suudad end lõigata pealalest jalatallani nii õhukesteks “viiludeks” et neid tuhandete kaupa teineteisega kohakuti laotades, hakkab elektronmikroskoop nägema mingitki moodustist. Mõtle nendele kihtidele ning mana oma silme ette, et igaühele neist ruumi andmiseks, on vaja mõõtmatust, mida isegi inimühiskonna koguteadvus ei suuda ruumi- või pindalana kirjeldada. See on olemas. Iseenesest mõistetavalt on see võrrand tegelikult olemas, kuidas ja kuhu mahutada ainuüksi seitsme miljardi inimese genoomkihid tema “viilutatud tervikust”. Miks ma sind viilutan? Selleks, et kirjeldada sulle läbi kunstniku silmade maailma suurimat selle sajandi superstaari – viirust COV19.

Alustame algusest

COV59  loodi juba viiekümnendatel (Koreas) ning selle eesmärgiks oli kümne aasta jooksul planeedi meessoo viljakuse üle kontrolli saavutamine. Teisisõnu pidi C=59 nime kandnud programmi töörühm, välja töötama mooduse seemnerakkude viljastamisvõime manipuleerimiseks, läbi koemutatsioonide esilekutsumise embrüoloogilisel vaatlusel sobivateks osutuvatel loodetel.

Selle katsetusega oli seotud mitu riiki ning igaüks neist panustas sellesse vastavalt oma varjatud tegelikele huvidele, neid vahetevahel mõistagi partnerite eest varjates. Nii viidi katseid läbi nii nahkhiirte, delfiinide kui sõduritega. Laborite personal kandis rangelt kehtestatud reeglite kohaselt kaitseülikondi ning roteerus määratud tsüklite järgi protsessi eri osade juures, vältimaks võimalikke huvide tekkimisi või põrkumisi.

Selle kõige peitmiseks käis siin seal sõda, millega ikka ja jälle püüti “peatada kommunismi levikut” ja hoiti edukalt näilist pingeõhkkonda.

Selle “instituudi” eesmärk, oli muuta inimese genoomi, et see loomupäraselt ei juhinduks oma instinktiivsest võimest kopeerida teisi eluvorme ning mugandada võtmeks oma DNA-s. Vastupidi – eesmärk oli luua viirusosake, kes ei lubaks ennast “kopeerida” ega “mugandada”. Umbes nagu lasteaed, kuhu vene perekond paneb oma lapsukese, et see õpiks rääkima eesti keelt. Tegelikult räägib aga terve rühm kevadeks hoopis vene keelt.

See viirus leidis katsetamist kolmel korral ning neist suurimat kaost tekitab ta just praegu, oma neljandal katsel.

Selle funktsioon, mida oletatakse olevat lõpuks saavutatud, seisneb selles, et ta suudab iseennast ära petta et ta ennast petta suudab. Lihtsamalt öeldes, see viirus valetab iseendale, olles organismis juba sees, et ta on alles väljapool, tekitades sellega elusorganismis olukorra, kus valetaja – lootes et ta vale paljastub ning ta lüüakse minema, hoopis “kutsutakse tuppa”. Nii ei saa enam kumbki aru, kes on tegelik otsustaja ja erinevate välja töötatud vahenditega, on võimalik saata korda “imesid”. Läbi selle aga luua sangareid ja superstaare.

Seda, kui vajalik on massile meelelahutus ning superstaarid. Võimalus piiluda neile magamistuppa, rahakotti ja hinge, loodi paralleelselt mitmes maailma eri riigis. C59 käivituskoodiks kirjutati 8:58ning sealt algas viiruse ülemaailmne levik.

August 1958

Täpselt niikaua on projekt olnud väljaspool laborit ning üksnes ootas hetke, mil libiseda kontrolli alt välja. Täna pole küsimus selles, kas ja kui ohtlik see viirus on. Täna püüab pandeemiapaanika varjus vastust põhilisele küsimusle päris mitu organisatsiooni ning selleks küsimuseks on – kes on sellest mõjutatud ning kes mitte. Täna ei mõõdeta mitte Hiinast alguse saanud “koronaviiruse” krooni meenutava “bakteriga” nakatunuid ega eraldata “tervetest”, vaid eesmärk on leida teatud muudetud tüübi DNA kandjad.

Milleks seda vaja oli?

Pärast Stalini surma 1953ndal aastal, püüdis maailm sulgeda pandoora laegast, mille olid avanud vene enamlased Lenini ja Trotski eestvedamisel. Sakslaste rahadega riigipööret korraldades ja terroriga tsaarivõimu kukutades, loodi masside ohjamiseks süsteem, mis ei hakanud tööle ei feodaalses Hiinas ega ammugi mitte USA lõunapoolsetes osariikides. Võim oli libisemas korraga minema kõikide käest ja nii asusid riigid koguma pekki omaette nokitsedes, et siis maailm endale vallutada. Ühendkuningriik on seda kõige enam saavutanud. “London” ehk Kuningas Lud-i linn on juhtinud planeeti juba ammu enne esimest Rooma impeeriumi, suutes viimast mitu sajandit pead tõstmast ohjata. Tänagi on märgilise tähtsusega, et just Rooma ning Vatikan sellega ühes, on surutud põlvili, nagu pedofiil teeb ammulisui poisikesega…Revanš!

Mis saab edasi?

Meie kallis Eesti jääb omale kohale. Kohale, kus ta on alati olnud, ehk trepikotta. See on trepikoda, kus on korrusel kaks uhket tammepuust ust. Korralike lukkude ning tabadega. Üks vasakul, teine parema. Vasakul lääs ja paremal ida. Juhtub nüüd, et ükskõik kumb, tahab naabrile vastu tatti anda, teavad kõik asjaosalised, et see kaklus peetakse maha koridoris. Ei lase lääs oma elamisse ega ida enda omasse teist laamendama. Seega tõmbame end aga taas kühmu, nagu läbi sajandite ning loodame et hing sisse jääb, et siis taas uue peremehe uksematile puhkama heita ja ennast ehk iseseisvanagi tunda. “Like a Virgin” nagu laulab 8:58 sündinud Madonna või “Thriller” samal aastal ja samal kuul sündinud Michael Jackson.

C=59 ja tema kõik hilisemad prototüübid kuni COV19 viiruseni välja, on loodud geneetiliste protsessidega manipuleerimiseks ning toimiva juhtsüsteemi loomiseks. Inimkond selles süsteemis parandatuna on suuteline eksisteerima vähem mõjutatavana. Rahva arvu kontrolli all hoides ja seeläbi planeedi ressursse selliselt jagades, et ümbertöötlev tööstus ei orjenteeruks keskkonna arvelt üksnes kasumile. Niisiis on täna laastavaks nakkusohuks tembeldatud aastatepikkune inimese looming, tegelikult täiesti vastupidise eesmärgiga. Jumalik dihhotoomia on see, et kõike on üks, samal ajal kui kõik on tegelikult üks. Kui see ei õnnestu – küsid sa loomulikult. Õnnestub! Sest üksnes vana häving on algeelduseks uue sünnile.  Nakkussurm, mida me tuharad turris vaktsiine oodates või searasvast tablette neelates vältida püüame, pole muud kui suurepärane võimalus anda elu uuele maailmale.

Kui sulle öeldakse, et elada on jäänud aasta. Kas sa istuksid täna toas ja kardaksid koroonaviirust või võtaksid oma järelejäänud päevi nagu lemmikmagustoitu, suutäishaaval nautides? Koronaviirus ei lühenda kellegi elu, ta on loodud elukvaliteedi muutmiseks. Küsin uuesti – kui sulle öeldakse, et sul on jäänud elada aasta, mida sa siis tegelikult mõtleksid? Sa ei kardaks, ma tean seda.

C59 on avang males, mis klapib taktikaliselt kõige eelkirjeldatuga.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: