KREATIIVPANK


Jah, ma asutasin panga!

Eesti Kreatiivpanga

Vajadus sellise panga järele, oli end karjuvalt tõestanud ning aeg selleks oli viimaks küps. Kreatiivpank on asutatud kõigi huviliste hüvanguks ning eesmärgiga saada väga suureks.

Kreatiivpanga moodustavad selle osanikud ning asutajad. Kui andmeregistrites täidetud lahtrites olevad asutajate nimed on avalikult leitavad ja nähtavad, siis osanike seltskond on ja jääb alatiseks haaramatuks. Eks ta nii on tegelikult ju kõikide pankade puhul.

Osanikud on vabatahtlikud ning nende osalusvõti kreatiivpangas on konfidentsiaalselt personaalne. Osanikuks Kreatiivpangas võib saada igaüks kui ta seda soovib, täita on vaja vaid ühtainust tingimust, mis on Kreatiivpanga eesmärk ja moto.

Kreatiivpank on ideede inkubaator, kus haudemunadele templeid ei lööda. Meilt võetud teene osutatakse alati konfidentsiaalselt ja anonüümselt, sest nii jääb võitjaks klient. Kui need, kes sinult tegutsemist nõuavad peaksid mistahes põhjusel kõhklema, kas oled ikka sina ise selle looja, võid olla veendunud, et autorluse au jääb alati sinule.

Kreatiivpanga tegutsemispõhimõte on lihtne:

Sa vajad kiiresti või kaugemas perspektiivis õigeid vastuseid küsimustele, parimaid ideid millegi korraldamiseks, sooje soovitusi edukaks tegutsemiseks või juhiseid võidukaks ettevõtmiseks? Kirjuta mulle: hannes@kreatiivpank.ee ja kirejelda, mis ülesandega sa silmitsi seisad. Sõltuvalt sinu soovi iseloomust ja vajadustest, moodustab Kreatiivpank meeskonna, kes sellega tegelema asub. Sinu sooviga tegeleb valdkonda tundev parim spetsialist või mitme valdkonna usaldusväärsed professionaalid. Sisuliselt võiks öelda nii, et sinu töö teevad ära teised, jättes kogu auhiilguse, autorluse ning võiduloorberid sulle. Sinust saab hinnatud ja loovvõimekas tegija. Sa saad oma rõõmsaks tegeva teenistuse ja edukaks muutuva karjääri ning ja mitte keegi, mitte kunagi ei saa teada, et oled olnud Kreatiivpanga klient.

Miks me seda teeme?

Meil on imetud asjade imetlemisest ja ilmetutest inimlikest pusserdisest ükskõik millises valdkonnas, villand. Me ei soovi anda hinnanguid, sekkuda, konkureerida, võidelda ega võistelda. Tahame teha oma harjumuspärast argipäevast tööd, aga selle kõrval õnnest joovastudes luua. Luua sõna otseses mõttes hoopis uut elu. Rahavaba, kui nii võib öelda. Jõudmaks edasi ja kaugemale rahajumala rähklevate preestrite ja end välise edu särast motiveeritud preestrinnade paigal loksuvast keskpärasusest ja kopeerimisest. Tõestame, et kui on idee, pole rahapuudusest põhjust rääkida.

Mida me sellest saame?

Rahu. Rahulduse. Ressursid viljakaks ühiskonnaks kasvamiseks ning tõelise vabaduse. Me et tee seda teenistuse pärast, ega osuta oma teeneid neile, kelle ainus eesmärk on mõõdutundetult teenida. Oleme selleks vägagi kompetentsed, et tunda ära need, kes vajavad meid koostööpartneritena, loomaks üksnes materiaalseid väärtusi ja omakasu. Kreatiivpank seisab heade tavade eest ja lihtlabaste ideevaraste jaoks on meil mõjus ja õpetlik häbipost.

Me oleme valmis ja juba tegutseme. Sinu järgmine õnnestumine on meil juba olemas! Juriidiliselt on Kreatiivpank mittetulundusühing kelle sooviks on välja kasvada paremaks ühiskonnaks ilma võistluseta, kes on edukam.

Kreatiivpanga eesmärk on puhas õnnetunne ja selle loomine kõikide jaoks.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: